Verenigd Koninkrijk

Uitbreiding terminal London Southend

London Southend AirportLondon Southend Airport heeft plannen om de terminal uit te breiden. Het vliegveld heeft een vergunning aangevraagd voor een miljoenen kostende uitbreiding van zowel de noord- als zuidzijde van de terminal.

Aan de zuidzijde komen nieuwe systemen voor het sorteren en screenen van bagage. De uitbreiding van de terminal aan de noordzijde is voor het verbeteren van bagagefaciliteiten voor aankomende passagiers. De bestaande hal met bagagebanden zal worden vervangen door een nieuwe, ruimere aankomsthal.

Komt de vergunning rond dan wordt er begin 2018 gestart met de werkzaamheden. In de zomer van 2018 moet de uitbreiding klaar zijn.

Flybe vliegt vanaf Eelde naar London Southend. Het vliegveld, dat zo’n zestig kilometer ten oosten van Londen ligt, is de laatste jaren flink gegroeid. Dit is vooral dankzij easyJet en Stobart Air. Stobart Air voert ook de vluchten vanaf Eelde naar Londen uit voor Flybe.

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *